Dożynki 2008

Dodano: 24.09.2008
Delegacja wsi Trzcinica wzięła udział w Dożynkach Powiatowych, Diecezjalnych oraz Jasnogórskich.

Delegacja wsi Trzcinica wzięła udział w Dożynkach Powiatowych  w Umieszczu, Diecezjalnych w Rzeszowie oraz Jasnogórskich w Częstochowie.

dożynki Rzeszów

14 września 2008r. na górze Liwocz odbyły się uroczystości dziękczynne za urodzajne zbiory.

droga krzyżowa                      Msza

Mszę Świętą odprawił ks. G. Stanula z Błażkowej.Wśród zaproszonych gości był Wójt Gminy Jasło Pan S. Pankiewicz oraz Przedtawicielki KGW z terenu Gminy Jasło i Gminy Brzyska.

msza                       pod górą_Liwocz

Oprawą muzyczną uroczystości zajęła się Kapela Trzcinicoki. Plony pracy rolnika ofiarowały członkinie KGW w Trzcinicy.