Ozdoby świąteczne

Dodano: 11.01.2013
A A A
Pod takim hasłem odbyły się w listopadzie warsztaty na świetlicy w Warzycach. Na tych zajęciach dzieci wykonywały piękne prace bożonarodzeniowe.Pod takim hasłem odbyły się  w listopadzie warsztaty na świetlicy w Warzycach. Na tych zajęciach dzieci wykonywały piękne prace bożonarodzeniowe.
Wszystkie prace zostały przeznaczone  na kiermasz szkolny, który same także zorganizowały. Fundusze pozyskane z tego kiermaszu zostały przeznaczone na leczenie ich kolegi Tomaszka. Kiermasz został tak sprawnie zorganizowany dzięki charyzmie  i pomysłom samych dzieci. Prace, które zostały wystawione na sprzedaż szybko się rozeszły.


Dużą rolę odegrali w zorganizowaniu tej akcji w szkole, nauczyciele, wychowawcy oraz zaangażowanie dzieci. Wszystkim bardzo dziękuję w imieniu rodziców Tomaszka.

Jadwiga ZającCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności