ZUMBA DANCE taniec latynoamerykański z elementami areobiku

Dodano: 30.12.2013
A A A
Od października w Domu Ludowym w Warzycach nieprzerwanie trwa „ZUMBA”. Od stycznia 2014 r. „ZUMBA” odbywać się będzie dwa razy w tygodniu na życzenie uczestniczek tj. w każdy wtorek i piątek
Od października w Domu Ludowym w Warzycach nieprzerwanie trwa „ZUMBA”. Jest to gimnastyka  w rytmach latynoamerykańskich  prowadzona przez instruktora Pana Jurka Łabę.W  każdy piątek uczestniczki „ZUMBY” rozgrzewały swoje ciało i spalały kalorie. Zadowolone i uśmiechnięte po godzinnej gimnastyce wracały do domów. Tak było do teraz.  Od  stycznia 2014 r.  „ZUMBA” odbywać się będzie dwa razy w tygodniu na życzenie uczestniczek tj. w każdy wtorek i piątek  o godzinie 17.15 do 18.15. 


Organizatorem tej wspaniałej gimnastyki , a zarazem zabawy pełnej humoru jest GOK  - Jasło z / s w Trzcinicy. Wszystkim paniom  życzę wspaniałej zabawy i wytrwałości, ćwicząc i dając z siebie wszystko .Jadwiga ZającCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner