"Nie czekaj – wykorzystaj swój ukryty talent i rozpocznij zabawę z pergamano”

Dodano: 14.03.2011
A A A
W dniu 19 stycznia 2011 roku na świetlicy w Zimnej Wodzie odbyły się warsztaty pt. ,,Nie czekaj – wykorzystaj swój ukryty talent i rozpocznij zabawę z pergamano”.
W dniu 19 stycznia 2011 roku na świetlicy w Zimnej Wodzie  odbyły się warsztaty pt. ,,Nie czekaj – wykorzystaj swój ukryty talent i rozpocznij zabawę z pergamano”.Pergamano jest to technika, której główną rolę odgrywa papier pergaminowy, z którego można wykonać ciekawe i jedyne w swoim rodzaju kartki okolicznościowe, obrazki, zakładki oraz innych ciekawych przedmiotów. W warsztatach tych wzięło udział 13 osób. Każda z uczestniczek otrzymała materiał szkoleniowy. W pierwszej fazie szkolenia uczestniczki zapoznały się z kolejnością wykonywania tej techniki tj. odrysowanie wzorku, embossing (wytłaczanie), perforowanie, wycinanie, malowanie i zdobienie. Druga faza szkolenie polegała na samodzielnym wykonaniu dowolnej karki okolicznościowej.


Technika ta chodź wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i precyzji wykonania wzbudziła duży zachwyt i zainteresowanie wśród uczestniczek.

Marta FilipCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności