Warsztaty qullingu

Dodano: 14.03.2011
A A A
W dniach 17-18 stycznia 2011 roku na świetlicy w Zimnej Wodzie odbyły się warsztaty qullingu.
W dniach 17-18 stycznia 2011 roku na świetlicy w Zimnej Wodzie odbyły się warsztaty qullingu. W warsztatach tych wzięły udział dzieci w wieku szkolnym.Na początku dzieci zapoznały się z techniką qullingu, która polega na przestrzennym zdobieniu np. kartek okolicznościowych. Zdobienie wykonuje się z wąskich pasków papieru zwiniętych w kształt sprężyny spiralnej i odpowiednio formowanych przez zagniecenie zewnętrznych warstw papieru. Każdy z uczestników dostał materiały, z których wykonał według pomysłu kartkę z okazji dnia Babci i Dziadka. Zrobione i ozdobione samo ręcznie kartki dzieci wręczyły swoim dzidkom z okazji ich święta.Technika qullingu wzbudziła u dzieci duże zainteresowanie.

Marta FilipCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner