Żółków na VII Międzyświetlicowym Turnieju Bilarda w Łaskach

Dodano: 07.05.2013
A A A
18 i 19 kwietnia w świetlicy w Łaskach odbył się VII Międzyświetlicowy Turniej Bilarda na który zostali zaproszeni także uczestnicy zajęć świetlicowych z Żółkowa.
18 i 19 kwietnia w świetlicy w Łaskach odbył się VII Międzyświetlicowy Turniej  Bilarda na który zostali zaproszeni także uczestnicy zajęć świetlicowych z Żółkowa.

Nasi zawodnicy wzięli udział w kategoriach: szkoła podstawowa - 2 osoby, gimnazjum - 2 osoby,szkoła średnia -1 osoba. Konkurencja był duża, ponieważ  zawodnicy z Wolicy i Łask to weterani wielu turniejów. Natomiast młodzież z Żółkowa to debiutanci. Ale i tak przywieźliśmy puchar w kategorii gimnazjum i to zdobyty przez dziewczynę. BRAWO.


Najważniejsza była jednak dobra zabawa i chęć uczestnictwa w turnieju.Wszyscy zawodnicy bez względu na lokatę otrzymali słodkie upominki. Zawodnikom składam podziękowania za udział w turnieju, a kibicom, którzy nam towarzyszyli za doping. Dziękujemy również opiekunowi świetlicy z Łask za zaproszenie.

J.PawluśCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności