Koniec wakacji w Żółkowie

Dodano: 10.09.2014
A A A
Staje się już tradycją, że koniec wakacji zostaje pożegnany towarzyskim meczem piłkarskim i wspólną zabawą dwóch świetlic - z Żółkowa i Łask. Tak było i na koniec tegorocznych wakacji.


Staje się już tradycją, że koniec wakacji zostaje pożegnany  towarzyskim meczem piłkarskim i  wspólną zabawą dwóch świetlic - z Żółkowa i Łask. Tak było i na koniec  tegorocznych wakacji.29 sierpnia w piątek, Żółków gościł koleżanki i kolegów ze świetlicy w Łaskach. Drużyny piłkarskie w mieszanych składach rozegrały mecz pod czujnym i sprawiedliwym okiem sędziego. I tym razem zwycięstwo odnieśli zawodnicy z Łask (oj, Żółków musi bardziej potrenować).Młodsze dzieciaki bawiły się na świeżym powietrzu - bo pogoda dopisywała jak nigdy. Były wspólne gry z piłką, wyścigi i zawody, rysowanie kredą  wakacyjnych przygód. Dużo śmiechu i zabawy było przy malowaniu /specjalnymi kredkami/ ,,tatuaży’’- rysownicy i modele wykazali się dużym poczuciem humoru, pomysłowością i nieograniczoną wyobraźnią.A na zakończenie spotkania  słodki poczęstunek, napoje i pieczona kiełbaska z ogniska. I tak pożegnaliśmy wakacje, pełni sił i zapału, bo od poniedziałku 1 września czekało wszystkich spotkanie ze szkołą i ciężka praca.


WSZYSTKIM DZIECIAKOM I MŁODZIEŻY ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH  SUKCESÓW W NAUCE  W NOWYM ROKU SZKOLNYM - głowa do góry - do wakacji zostało tylko 10 miesięcy!!

Wszystkim, którzy pomogli przy organizacji meczu oraz poczęstunku - DZIĘKUJĘ.

J.Pawluś


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności