Podziękowania strażaków

Dodano: 21.12.2011
A A A
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej „Florian” w Żółkowie składa serdeczne podziękowania mieszkańcom za życzliwe przyjęcie strażaków roznoszących kalendarze strażackie na 2012 rok.

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej „Florian” w Żółkowie składa serdeczne podziękowania mieszkańcom za życzliwe przyjęcie strażaków roznoszących kalendarze strażackie na 2012 rok. Podziękowanie ślemy również do sponsorów, sympatyków oraz ludzi dobrej woli, którzy przyczynili się do wydania naszego kalendarza strażackiego.    Nasza jednostka po raz trzeci wydaje kalendarz, a uzyskane środki finansowe z jego sprzedaży zostaną przeznaczone na doposażenie strażaków w umundurowanie i sprzęt ratunkowy.

Bardzo serdecznie dziękujemy.

Zarząd OSP „Florian” w ŻółkowieCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności