Wysoki kontrast

Rozpoczął się sezon wiosennych porządków i koszenia traw w ogrodach. Kompostowanie to najlepszy sposób, aby uzyskać własny materiał do użyźniania gleby oraz zagospodarowania odpadami powstałymi w kuchni czy ogrodzie. Jest nie tylko ekologiczne, ale też ekonomiczne. Gmina Jasło zaoferowała obniżkę opłat za wywożenie śmieci w 2020 roku, jeśli gospodarstwo posiada własny kompostownik. Prosimy o kompostowanie frakcji bioodpadów. Tym samym chronimy środowisko naturalne i obniżamy koszty odbioru odpadów.


 

Zobacz również

Komunikaty Gminne o koronawirusie

Wybory Prezydenta RP 2020

Kapela Trzcinicoki Matce Bożej

Położona została nowa nawierzchnia na drodze w Warzycach

Dzień Samorządu Terytorialnego

W Gminie Jasło najmłodsze dzieci wracają do szkół

Wiosenne koszenie traw w Gminie Jasło

Przedłużenie pełnienia funkcji dyrektorów szkół

Szkoły przygotowane na przyjęcie uczniów z klas I-III oraz na konsultacje dla ósmoklasistów

„Zdalna szkoła” – laptopy dla uczniów z Gminy Jasło

W Warzycach wyremontowana droga już służy mieszkańcom

Chronimy pszczoły

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!