Wysoki kontrast

Rozpoczął się sezon wiosennych porządków i koszenia traw w ogrodach. Kompostowanie to najlepszy sposób, aby uzyskać własny materiał do użyźniania gleby oraz zagospodarowania odpadami powstałymi w kuchni czy ogrodzie. Jest nie tylko ekologiczne, ale też ekonomiczne. Gmina Jasło zaoferowała obniżkę opłat za wywożenie śmieci w 2020 roku, jeśli gospodarstwo posiada własny kompostownik. Prosimy o kompostowanie frakcji bioodpadów. Tym samym chronimy środowisko naturalne i obniżamy koszty odbioru odpadów.