Wysoki kontrast

Rozpoczął się sezon wiosennych porządków i koszenia traw w ogrodach. Kompostowanie to najlepszy sposób, aby uzyskać własny materiał do użyźniania gleby oraz zagospodarowania odpadami powstałymi w kuchni czy ogrodzie. Jest nie tylko ekologiczne, ale też ekonomiczne. Gmina Jasło zaoferowała obniżkę opłat za wywożenie śmieci w 2020 roku, jeśli gospodarstwo posiada własny kompostownik. Prosimy o kompostowanie frakcji bioodpadów. Tym samym chronimy środowisko naturalne i obniżamy koszty odbioru odpadów.


 

Zobacz również

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle wznawia przyjmowanie próbek do bezpłatnych badań wody ze studni przydomowych

Powódź - zbiór informacji

Premiera filmu „Myśmy…”

Wakacyjny wyjazd dla dzieci z Gminy Jasło

Wirtualne szkolenia / Biblioteka on-line

Kiermasz na rzecz powodzian z Gminy Jasło

3 000 maseczek z Zakładu Karnego w Jaśle

Projekt "Mój prąd"

Gratulujemy Panie Prezydencie

Wyniki II tury wyborów prezydenckich w Gminie Jasło (12 lipca 2020 r.)

Prezes PGNiG w zabytkowym kościele św. Doroty w Trzcinicy

PGNiG przekazało powodzianom sprzęt AGD

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!