Wysoki kontrast

Wnioski „Rodzina 500 plus” - na kolejny okres świadczeniowy 2021/2022 będzie można składać przez Internet od 1 lutego 2021 r., a drogą tradycyjną - od 1 kwietnia 2021. W tym roku nie należy składać kolejnego wniosku o przyznanie świadczenia 500 plus. Wniosek złożony w ubiegłym roku zakłada wypłatę środków do końca maja 2021 r. 

Ważne! Rodzice i opiekunowie, którzy nie pobierają jeszcze świadczenia wychowawczego, bo np. dziecko dopiero się urodziło, w każdej chwili mogą przystąpić do programu składając odpowiedni wniosek np. w formie tradycyjnej w Urzędzie Gminy Jasło, za pośrednictwem portalu Emp@tia, Platformy Usług Elektronicznych ZUS, Profilu zaufanego czy bankowości elektronicznej.


 

Zobacz również

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle przystępuje do realizacji bezpłatnych badań próbek wody ze studni przydomowych

Powódź - zbiór informacji

Gratulujemy Panie Prezydencie

Wyniki II tury wyborów prezydenckich w Gminie Jasło (12 lipca 2020 r.)

Prezes PGNiG w zabytkowym kościele św. Doroty w Trzcinicy

PGNiG przekazało powodzianom sprzęt AGD

Konsultacje z mieszkańcami poszkodowanymi w powodzi

Zasady udzielenia, ze środków rezerwy celowej budżetu państwa na przeciwdziałanie i usuwanie skutków klęsk żywiołowych (powodzi), pomocy finansowej w formie zasiłków celowych

Zbiórka dla powodzian w Trzcinicy

Apel o pomoc dla powodzian

100 tys. zł dla Gminy

Prezydent Andrzej Duda odwiedził powodzian

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!