Wysoki kontrast

OGŁOSZENIE

Urząd Gminy Jasło działając zgodnie z art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 65 z późn. zm.), Uchwały Nr XXVI/201/2020 Rady Gminy Jasło z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż udziału w nieruchomości położonej we wsi Bierówka stanowiącej współwłasność Gminy Jasło oraz Uchwały XI/71/07 Rady Gminy Jasło z dnia 10 lipca 2007 r. w sprawie zasad gospodarowania nieruchomościami i lokalami użytkowymi Gminy Jasło podaje się do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży we wsi Bierówka stanowiących współwłasność Gminy Jasło w udziale wynoszącym 8/16.
 

Do pobrania: 
 

Zobacz również

Ogłoszenie o zamówieniu

Ogłoszenie o zamówieniu

Ogłoszenie o zamówieniu

Ogłoszenie o zamówieniu

Ogłoszenie o zamówieniu [UNIEWAŻNIONO]

Ogłoszenie o zamówieniu [UNIEWAŻNIONO]

Ogłoszenie o zamówieniu [UNIEWAŻNIONO]

Zaproszenie do składania ofert

Ogłoszenie o przetargu nieruchomości zabudowanej we wsi Bierówka

Ogłoszenie o przetargu nieruchomości niezabudowanej we wsi Bierówka

Ogłoszenie o przetargu nieruchomości niezabudowanej we wsi Szebnie

Ogłoszenie o zamówieniu - roboty budowlane

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!