Wysoki kontrast
Zawiadamiam, że w dniu 29 maja 2020 r. (piątek) o godz. 14.00 odbędzie się Sesja Rady Gminy Jasło z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie Sesji, sprawdzenie obecności i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.
3. Sprawozdanie Wójta z wykonania uchwał Rady w okresie międzysesyjnym.
4. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Jasielskiego na realizację zadania własnego Powiatu.
5. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Jasielskiego na realizację zadania własnego Powiatu.
6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Jasło na rok 2020.
7. Podjęcie uchwały w sprawie  zmian w wieloletniej prognozie finansowej Gminy Jasło.
8. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego.
9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany przebiegu drogi gminnej Nr 113359R na terenie miejscowości Zimna Woda.
10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości w Brzyściu.
11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości w Niepli.
12. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości w Trzcinicy.
13. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami Gminy Jasło na lata 2020-2023”.
14. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Wspierania Rodziny na lata 2020-2022.
15. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia oceny zasobów pomocy społecznej w Gminie Jasło za rok 2019.
16. Podjęcie uchwały w sprawie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych.
17. Sprawozdanie z realizacji Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi za 2019 rok.
18. Sprawozdanie z działalności Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle za rok 2019.
19. Sprawy różne.
20. Interpelacje i zapytania radnych.
21. Odpowiedzi na interpelacje zgłoszone na poprzednich sesjach.
22. Wolne wnioski i zapytania.
23. Zakończenie.

Józef Dziedzic