Wysoki kontrast
Zarządzenie Nr 79/2020
Wójta Gminy Jasło

z dnia 29 czerwca 2020 r.

w sprawie ustalenia na rok szkolny 2019/2020 terminów przerw w pracy oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gminy Jasło

Do pobrania:
  • Treść zarządzenia Nr 79/2020: pobierz

Zobacz również

Producenci rolni mogą ubiegać się o preferencyjny kredyt na wznowienie działalności produkcji i odtworzenie środków trwałych

Dodatkowa rekrutacja do projektu – „Teleanioł Jasielski – usługi sąsiedzkie i teleopieka dla osób starszych niesamodzielnych”

Konkurs plastyczny „Kochany Święty Mikołaju…”

Informacja dla uczestników projektu „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki – Projekt 3.3.1”

Zawieszenie działalności Klubów Seniora

Projekt wymiany kotłów węglowych na kotły na ekogroszek

Informacja dla uczestników zajęć w ramach Klubu Seniora w Trzcinicy

Sprzedaż drewna w miejscowości Szebnie

Farby dla osób poszkodowanych w wyniku nawałnic

Zbiórka mebli i odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów ulegających biodegradacji – odpadów zielonych (gałęzie, trawa, liście)

Zmiana terminu zajęć w Klubie Seniora w Warzycach

Informacje dotyczące zajęć w klubach seniora w Warzycach i Trzcinicy

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!