Wysoki kontrast

W związku z przystąpieniem do opracowania „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE) dla Gminy Jasło", który ma na celu poprawę jakości powietrza na terenie Gminy Jasło poprzez wymianę nieekologicznych i przestarzałych źródeł ciepła oraz innych przedsięwzięć, prosimy mieszkańców o wypełnienie ankiety dotyczącej budynków na terenie Gminy Jasło.

Ankieta ma charakter jedynie informacyjny i służy pozyskaniu danych w celu opracowania PONE. Od liczby i poprawności wypełnionych ankiet zależeć będzie jakość opracowania, dlatego uprzejmie prosimy o rzetelne podanie danych.

Ankietę można złożyć:
  • przesłać drogą elektroniczną na adres: gmina@gminajaslo.pl  lub mczech@urzad.gminajaslo.pl
  • złożyć w Urzędzie Gminy Jasło,
  • przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy Jasło, ul. Słowackiego 4, 38-200 Jasło.

Z góry dziękujemy Państwu za wypełnienie ankiety.

Do pobrania:
  • Ankieta do opracowania "Programu Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE) dla Gminy Jasło": pobierz