Wysoki kontrast
Szanowni Mieszkańcy Gminy Jasło,


Dotyczy: Projektu „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki – projekt 3.3.1.” 


     Informujemy, że w dniu 10.07.2020 r. odbyło się otwarcie ofert w postępowaniu przetargowym na wybór wykonawców dostaw i montaży instalacji kotłów gazowych oraz kotłów na biomasę w prywatnych budynkach mieszkalnych w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki – Projekt 3.3.1” – „ Dostawa instalacji wytwarzających energię cieplną”.
     Dla części I - kotły gazowe wpłynęła 1 oferta przekraczająca znacząco budżet. W związku z tym decyzją Zarządu unieważniono postępowanie w tej części. Zapisy SIWZ zostaną zmodyfikowane, a przetarg będzie powtórzony w najbliższym czasie. Szacowany termin wyboru wykonawcy dla części I, z przyczyn niezależnych ulega przesunięciu na przełom września i października br. Zgodnie z umową o dofinansowanie Projektu, wykonawca ma zamontować wszystkie kotły w terminie do 31.03.2021 r. Nie można wykluczyć jednak zmian powyższych terminów z uwagi na aktualny stan epidemiczny w kraju. W związku z powyższym prosimy o samodzielne podjęcie decyzji dotyczącej zaopatrzenia się w opał na sezon grzewczy 2020-2021.
     Dla Części II – kotły na biomasę. Montaż instalacji będzie realizowany w tym roku.
     W przypadku pytań i wątpliwości pracownicy Urzędu Gminy i Związku Gmin Dorzecza Wisłoki służą pomocą.
 

Zobacz również

Producenci rolni mogą ubiegać się o preferencyjny kredyt na wznowienie działalności produkcji i odtworzenie środków trwałych

Dodatkowa rekrutacja do projektu – „Teleanioł Jasielski – usługi sąsiedzkie i teleopieka dla osób starszych niesamodzielnych”

Konkurs plastyczny „Kochany Święty Mikołaju…”

Informacja dla uczestników projektu „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki – Projekt 3.3.1”

Zawieszenie działalności Klubów Seniora

Projekt wymiany kotłów węglowych na kotły na ekogroszek

Informacja dla uczestników zajęć w ramach Klubu Seniora w Trzcinicy

Sprzedaż drewna w miejscowości Szebnie

Farby dla osób poszkodowanych w wyniku nawałnic

Zbiórka mebli i odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów ulegających biodegradacji – odpadów zielonych (gałęzie, trawa, liście)

Zmiana terminu zajęć w Klubie Seniora w Warzycach

Informacje dotyczące zajęć w klubach seniora w Warzycach i Trzcinicy

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!