Wysoki kontrast
Szanowni Mieszkańcy Gminy Jasło,


Dotyczy: Projektu „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki – projekt 3.3.1.” 


     Informujemy, że w dniu 10.07.2020 r. odbyło się otwarcie ofert w postępowaniu przetargowym na wybór wykonawców dostaw i montaży instalacji kotłów gazowych oraz kotłów na biomasę w prywatnych budynkach mieszkalnych w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki – Projekt 3.3.1” – „ Dostawa instalacji wytwarzających energię cieplną”.
     Dla części I - kotły gazowe wpłynęła 1 oferta przekraczająca znacząco budżet. W związku z tym decyzją Zarządu unieważniono postępowanie w tej części. Zapisy SIWZ zostaną zmodyfikowane, a przetarg będzie powtórzony w najbliższym czasie. Szacowany termin wyboru wykonawcy dla części I, z przyczyn niezależnych ulega przesunięciu na przełom września i października br. Zgodnie z umową o dofinansowanie Projektu, wykonawca ma zamontować wszystkie kotły w terminie do 31.03.2021 r. Nie można wykluczyć jednak zmian powyższych terminów z uwagi na aktualny stan epidemiczny w kraju. W związku z powyższym prosimy o samodzielne podjęcie decyzji dotyczącej zaopatrzenia się w opał na sezon grzewczy 2020-2021.
     Dla Części II – kotły na biomasę. Montaż instalacji będzie realizowany w tym roku.
     W przypadku pytań i wątpliwości pracownicy Urzędu Gminy i Związku Gmin Dorzecza Wisłoki służą pomocą.
 

Zobacz również

Ogłoszenie o otwartym konkursie na realizację zdania publicznego wraz z udzieleniem dotacji na finansowanie jego realizacji: Świadczenie usługi opieki wytchnieniowej

Informacja o I spotkaniu Zespołu Lokalnej Grupy Współpracy dla obszaru Natura 2000 Wisłoka z dopływami

Sprzedaż drewna w miejscowości Bierówka i Szebnie

Ankieta do opracowania „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE) dla Gminy Jasło"

Drzwi wewnętrzne dla poszkodowanych [AKTUALIZACJA]

"Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy" - konkurs KRUS

Informacja o badaniu studni

Skorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnej

Terminy przerw w pracy oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

Gmina Jasło i Polski Czerwony Krzyż przekazują pomoc dla osób poszkodowanych w postaci paczek żywnościowych

Przyjmowanie wniosków o świadczenia rodzinne rusza od 1 lipca

Państwowy Urząd Pracy w Jaśle wznowił przyjmowanie wniosków na realizację usług i instrumentów rynku pracy

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!