Wysoki kontrast

Z dniem 12.10.2020 r. zajęcia ruchowe (gimnastyka) w Klubie Seniora w Warzycach odbywać się będą w Domu Ludowym w Warzycach 329. Do tej pory prowadzone były w szkole Podstawowej w Warzycach. Najbliższe zajęcia planowane są na dzień 14 października br. na godz. 17:00.
 

Z dniem 12.10.2020 r. zajęcia ruchowe (gimnastyka) w Klubie Seniora w Trzcinicy odbywać się będą w Budynku Filii GBP w Trzcinicy (Stara plebania). Najbliższe zajęcia planowane na dzień 15.10., godz. 14:30 nie odbędą się. O terminie zastępczym przekażemy informacje uczestnikom.
 

Zobacz również

Zawiadomienie o Sesji Rady Gminy

Informacja dla uczestników projektu „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki – Projekt 3.3.1”

Zawieszenie działalności Klubów Seniora

Projekt wymiany kotłów węglowych na kotły na ekogroszek

Informacja dla uczestników zajęć w ramach Klubu Seniora w Trzcinicy

Sprzedaż drewna w miejscowości Szebnie

Farby dla osób poszkodowanych w wyniku nawałnic

Zbiórka mebli i odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów ulegających biodegradacji – odpadów zielonych (gałęzie, trawa, liście)

Zmiana terminu zajęć w Klubie Seniora w Warzycach

Odwołanie wycieczki organizowanej w ramach działalności Klubów Seniora oraz zmiana terminu realizacji zajęć gimnastyka w Klubach Seniora - X 2020

Harmonogram zajęć w Klubach Seniora

Akcja doustnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!