Wysoki kontrast

Z dniem 12.10.2020 r. zajęcia ruchowe (gimnastyka) w Klubie Seniora w Warzycach odbywać się będą w Domu Ludowym w Warzycach 329. Do tej pory prowadzone były w szkole Podstawowej w Warzycach. Najbliższe zajęcia planowane są na dzień 14 października br. na godz. 17:00.

Z dniem 12.10.2020 r. zajęcia ruchowe (gimnastyka) w Klubie Seniora w Trzcinicy odbywać się będą w Budynku Filii GBP w Trzcinicy (Stara plebania). Najbliższe zajęcia planowane na dzień 15.10., godz. 14:30 nie odbędą się. O terminie zastępczym przekażemy informacje uczestnikom.