Wysoki kontrast

Gmina Jasło/Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle informuje o możliwości bezpłatnego odbioru farby „Śnieżka satynowa”. Farba przeznaczona jest wyłącznie dla osób z terenu Gminy Jasło poszkodowanych w wyniku tegorocznych nawałnic.

Organizatorem przedsięwzięcia jest spółka Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A z siedzibą w Warszawie Al. Jana Pawła II 23, 00-854 Warszawa przy współpracy z Gminą Jasło.

Osoby zainteresowane tą formą pomocy proszone są o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jaśle osobiście w Biurze Obsługi Klienta pok. nr 4 parter (wejście od ul. Słowackiego) bądź telefonicznie pod numerem tel. 13 44 366 60 w terminie do 30 października 2020 r.
 

Zobacz również

Zawiadomienie o Sesji Rady Gminy

Informacja dla uczestników projektu „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki – Projekt 3.3.1”

Zawieszenie działalności Klubów Seniora

Projekt wymiany kotłów węglowych na kotły na ekogroszek

Informacja dla uczestników zajęć w ramach Klubu Seniora w Trzcinicy

Sprzedaż drewna w miejscowości Szebnie

Zbiórka mebli i odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów ulegających biodegradacji – odpadów zielonych (gałęzie, trawa, liście)

Zmiana terminu zajęć w Klubie Seniora w Warzycach

Informacje dotyczące zajęć w klubach seniora w Warzycach i Trzcinicy

Odwołanie wycieczki organizowanej w ramach działalności Klubów Seniora oraz zmiana terminu realizacji zajęć gimnastyka w Klubach Seniora - X 2020

Harmonogram zajęć w Klubach Seniora

Akcja doustnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!