Wysoki kontrast

Gmina Jasło/Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle informuje o możliwości bezpłatnego odbioru farby „Śnieżka satynowa”. Farba przeznaczona jest wyłącznie dla osób z terenu Gminy Jasło poszkodowanych w wyniku tegorocznych nawałnic.

Organizatorem przedsięwzięcia jest spółka Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A z siedzibą w Warszawie Al. Jana Pawła II 23, 00-854 Warszawa przy współpracy z Gminą Jasło.

Osoby zainteresowane tą formą pomocy proszone są o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jaśle osobiście w Biurze Obsługi Klienta pok. nr 4 parter (wejście od ul. Słowackiego) bądź telefonicznie pod numerem tel. 13 44 366 60 w terminie do 30 października 2020 r.