Wysoki kontrast

Działając w trybie par. 3 ust. 1 Zarządzenia nr 16/2014 Wójta Gminy Jasło z dnia 10.02.2014 r. w sprawie zasad gospodarowania drewnem pozyskanym z nieruchomości stanowiących własność Gminy Jasło podaje się do publicznej wiadomości. Gmina Jasło oferuje do sprzedaży drewno opałowe w miejscowości:

Zawiadomienie o Sesji Rady Gminy

Informacja dla uczestników projektu „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki – Projekt 3.3.1”

Zawieszenie działalności Klubów Seniora

Projekt wymiany kotłów węglowych na kotły na ekogroszek

Informacja dla uczestników zajęć w ramach Klubu Seniora w Trzcinicy

Farby dla osób poszkodowanych w wyniku nawałnic

Zbiórka mebli i odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów ulegających biodegradacji – odpadów zielonych (gałęzie, trawa, liście)

Zmiana terminu zajęć w Klubie Seniora w Warzycach

Informacje dotyczące zajęć w klubach seniora w Warzycach i Trzcinicy

Odwołanie wycieczki organizowanej w ramach działalności Klubów Seniora oraz zmiana terminu realizacji zajęć gimnastyka w Klubach Seniora - X 2020

Harmonogram zajęć w Klubach Seniora

Akcja doustnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!